Pranga Love Cuffs Dark Blue

2,000 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

You2Toys

Pellush dhe celik - nje kombinim emocionues!
Pranga duarsh te forta metalike te mbeshtjella me nje mbulese prej pellushi. E perkryer per ti dhene lojrave tuaja te dashurise nje shije "skllaverie". Zinxhiri i shkurter qe lidh prangat lejon vetem levizje te vogla.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Pellush dhe celik - nje kombinim emocionues!
Pranga duarsh te forta metalike te mbeshtjella me nje mbulese prej pellushi. E perkryer per ti dhene lojrave tuaja te dashurise nje shije "skllaverie". Zinxhiri i shkurter qe lidh prangat lejon vetem levizje te vogla.

Me dy celesa. Megjithate prangat mund te hapen edhe me anen e nje leve te vogel sigurie.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!