Pranga Hand/Thigh Shackle

05252190000

2,500 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Fesseln

Pranga kofshesh dhe durash.
Te gjitha lidheset jane te rregullueshme ne menyre te vecante. 

Info shtesë

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Pranga kofshesh dhe durash.
Te gjitha lidheset jane te rregullueshme ne menyre te vecante.
100% poliamide.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!