Pranga Hand/Neck Sex Claps

05250900000

2,500 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Fesseln

Pranga te kombinuara duarsh dhe qafe. Te mbushura me material te bute dhe te rregullueshme ne permase ne menyre te vecante. Bere prej fibrash sintetike rezistente ndaj grisjes. 

Info shtesë

Pranga te kombinuara duarsh dhe qafe. Te mbushura me material te bute dhe te rregullueshme ne permase ne menyre te vecante. Bere prej fibrash sintetike rezistente ndaj grisjes.
100% poliamide.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!