Pompe Penisi Big Dream

3,500 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

You2Toys

Pompe penisi me cilinder vakumi transparent, me shkalle matese dhe pjesa hyrese elastike. Me top pompues dhe valvul cliruese. 

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Pompe penisi me cilinder vakumi transparent, me shkalle matese dhe pjesa hyrese elastike. Me top pompues dhe valvul cliruese.
Thellesia e hyrjes: 19cm, diam. Brendshem 2.6-4cm. Gjatesia e pompes: 21 cm. Materiali: ABS/TPE.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!