Pompe Penisi BAILE

BM-010093

8,740 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Kjo pompë penisi është projektuar për ata që dëshirojnë të kenë ereksione të forta dhe të fuqishme në pak sekonda.


     3 bateri AA
     Masat: 29 cm x 7,5 cm

Info shtesë

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Kjo pompë penisi është projektuar për ata që dëshirojnë të kenë ereksione të forta dhe të fuqishme në pak sekonda.


     3 bateri AA
     Masat: 29 cm x 7,5 cm

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!