Pompe Penisi

05259950000

3,090 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Pompe penisi me mëngë në formën e vagines. Gjatësia e plotë duke përfshirë tubin dhe dorezën: 63 cm. Thellësia e futjes: 18 cm (cilindër). Cilindër Ø 5.4 cm. Mëngë Ø 0,8 cm, fleksibël. Materiali: ABS (dorezë), PVC (tub), GPPS (cilindër), TPR (mëngë).

Info shtesë

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Pompe penisi me mëngë në formën e vagines. Gjatësia e plotë duke përfshirë tubin dhe dorezën: 63 cm. Thellësia e futjes: 18 cm (cilindër). Cilindër Ø 5.4 cm. Mëngë Ø 0,8 cm, fleksibël. Materiali: ABS (dorezë), PVC (tub), GPPS (cilindër), TPR (mëngë).

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!