Penis Pump No. 1

BON026

3,500 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Jepini penisit me shume volum me kete pompe penisi. Aplikoni pak lubrifikant me baze uji ne hapjen e pomes dhe ne penis, filloni pompimin me pompen e dores dhe shikoni si arini nje ngrehje impresive. Me valvulen e clrimit mund te lironi presionin e krijuar. Pompa ka mase te vogel e cila e ben perfekte per perdorues fillestar.

Info shtesë

Jepini penisit me shume volum me kete pompe penisi. Aplikoni pak lubrifikant me baze uji ne hapjen e pomes dhe ne penis, filloni pompimin me pompen e dores dhe shikoni si arini nje ngrehje impresive. Me valvulen e clrimit mund te lironi presionin e krijuar. Pompa ka mase te vogel e cila e ben perfekte per perdorues fillestar.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!