Penispump No. 2

BON025

4,290 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Jepini penisit me shume volum me kete pompe penisi te madhe. Aplikoni pak lubrifikant me baze uji ne hapjen e pomes dhe ne penis, filloni pompimin me pompen e dores dhe shikoni si arini nje ngrehje impresive. Me valvulen e clrimit mund te lironi presionin e krijuar. Pompa ka mase te madhe e cila e ben perfekte per perdorues te avancuar.

Info shtesë

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Jepini penisit me shume volum me kete pompe penisi te madhe. Aplikoni pak lubrifikant me baze uji ne hapjen e pomes dhe ne penis, filloni pompimin me pompen e dores dhe shikoni si arini nje ngrehje impresive. Me valvulen e clrimit mund te lironi presionin e krijuar. Pompa ka mase te madhe e cila e ben perfekte per perdorues te avancuar.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!