Pompe Penisi Power Pump

05645320000

4,600 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Pompe penisi e cilesise se larte me tube plastic transparent 19 cm dhe unaze penisi te bute ne baze. Bullet me shpejtesi vibruese te ndryshme opsional. Pompe te thjeshte ne perdorim dhe buton per clirimin e presionit. Bullet mund te perdored dhe vecmas. Diam i tubit: 5 cm. (Ju lutemi porosisni baterite vecmas: 2 x AA).

Info shtesë

Pompe penisi e cilesise se larte me tube plastic transparent 19 cm dhe unaze penisi te bute ne baze. Bullet me shpejtesi vibruese te ndryshme opsional. Pompe te thjeshte ne perdorim dhe buton per clirimin e presionit. Bullet mund te perdored dhe vecmas. Diam i tubit: 5 cm. (Ju lutemi porosisni baterite vecmas: 2 x AA).

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!