Pompe Penisi Personal Trainer

05174370000

3,700 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Pompe penisi transparente me pompe dore, menge te zeze dhe e shkallezur. Permasa: 21 cm, diam 6 cm. Materiali: ABS, PVC, TPE.

Info shtesë

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Pompe penisi transparente me pompe dore, menge te zeze dhe e shkallezur. Permasa: 21 cm, diam 6 cm. Materiali: ABS, PVC, TPE.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!