Pompe Penisi Professionals Power Pump

05123890000

3,700 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

*available after 17.06.2016*

Pompe penisi transparente me nje menge te brendshme (diam 2cm fleksibel) dhe pompen e dores. Mund te shihni suksesin se sa shume penisi juaj eshte rrituar nepermjet shkallezimit. Me valvul sigurie te presionit. Cilindri afersisht 25 cm i gjate. Materiali: ABS, TPE (menga), PVC (pompa e dores).

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Pompe penisi transparente me nje menge te brendshme (diam 2cm fleksibel) dhe pompen e dores. Mund te shihni suksesin se sa shume penisi juaj eshte rrituar nepermjet shkallezimit. Me valvul sigurie te presionit. Cilindri afersisht 25 cm i gjate. Materiali: ABS, TPE (menga), PVC (pompa e dores).

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!