Pompe Penisi Rebel Automtic

05226350000

7,480 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Pompe penisi automatike me nje buton on/off dhe nje butom per te ndaluar vakumin. Menga e silikonit mund te hiqet per tu pastruar. Gjatesia totale afersisht 24 cm, diam 5.7 cm, diam i menges 2.8 cm. E zeze/transparente. Materiali: silikon, ABS. Ju lutem porosisni baterite vecmas: 2 x AA.

Info shtesë

Pompe penisi automatike me nje buton on/off dhe nje butom per te ndaluar vakumin. Menga e silikonit mund te hiqet per tu pastruar. Gjatesia totale afersisht 24 cm, diam 5.7 cm, diam i menges 2.8 cm. E zeze/transparente. Materiali: silikon, ABS. Ju lutem porosisni baterite vecmas: 2 x AA.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!