-20%

Me ulje çmimi!

Pompe Penisi Fantastic Power Pump

Pompe Penisi Fantastic Power Pump

05123970000

3,280 Lekë

4,100 Lekë

-20%

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Pompe penisi transparente me nje menge te brendshme me gunga te buta (diam 4.5 cm fleksibel, gjatesia afersisht: 20 cm) dhe pompen e dores. Mund te shihni suksesin se sa shume penisi juaj eshte rrituar nepermjet shkallezimit. Me valvul sigurie te presionit. Cilindri afersisht 25 cm i gjate. Materiali: ABS, TPE (menga), PVC (pompa e dores).

Info shtesë

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Pompe penisi transparente me nje menge te brendshme me gunga te buta (diam 4.5 cm fleksibel, gjatesia afersisht: 20 cm) dhe pompen e dores. Mund te shihni suksesin se sa shume penisi juaj eshte rrituar nepermjet shkallezimit. Me valvul sigurie te presionit. Cilindri afersisht 25 cm i gjate. Materiali: ABS, TPE (menga), PVC (pompa e dores).

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!