Pompe Penisi Eichel Trainer

05148450000

3,000 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

You2Toys

Pompe penisi, mund te rise trashesine dhe masen e kokes se penisit.

Info shtesë

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Pompe penisi, mund te rise trashesine dhe masen e kokes se penisit. Tub thithes transparent (11 cm i gjate, diametri 5 cm) me mbeshtjellje materiali xhelatin ( diametri 2.5 cm, elastik) dhe pompe dore.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!