Pompe Penisi Hydromax X30 Transparent

21,000 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Hydromax

Hidropompa Hydromax X30 eshte nje sistem hidroterapie qe perdoret me fuqine natyrore te ujit. Hydromax eshte hidroterapia me e fundit per te mbajtur penisin ne nje shendet optimal. Duke shfrytezuar fuqine e ujit, projektuar per tu perdorur ne dush apo ne vaske, Hydromax ju lejon te arrini nje ngrehje impressive me lehtesi dhe siguri ne te njejten kohe, duke e bere ate me te forte.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Hidropompa Hydromax X30 eshte nje sistem hidroterapie qe perdoret me fuqine natyrore te ujit. Hydromax eshte hidroterapia me e fundit per te mbajtur penisin ne nje shendet optimal. Duke shfrytezuar fuqine e ujit, projektuar per tu perdorur ne dush apo ne vaske, Hydromax ju lejon te arrini nje ngrehje impressive me lehtesi dhe siguri ne te njejten kohe, duke e bere ate me te forte.
Mund te shkaktoje zmadhim te perhershem te penisit. 
Pushtet 35% me shume.

Ushtrimi me pompen mund te behet 2-3 here brenda nje periudhe kohore prej 10-15 minutash.
MOS e perdorni me shume se 20 minuta pa pushim. Mos e perserisni terapine brenda nje periudhe prej 4 oresh.

Gjatesia Totale: 29 cm
Thellesia e penetrimith: rreth 18 cm
Diametri: rreth 5 cm
Pesha: 300 gr
Material: Polycarbonate, TPE, pa Phthalates ne perputhje me rregulloren e BE

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Hydromax - Video Perdorimi

Hydromax - Si ta perdorni ne vaske dhe ne dush

Shkarkime (0)

Hydromax - Manual Perdorimi-AL

Hydromax - Manual Perdorimi hap pas hapi

Shkarkime (0)

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!