Horny Dots Transparent

2,850 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

You2Toys

Pompe penisi transparente me top pompues dhe valvul liruese. Gjatesia e cilindrit: 19.5 cm, thellesia per futje 19 cm. Diametri jashtem 5.7 cm, diametri brendshem 4.5 cm. 

Info shtesë

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Mbeshtjella e heqshme. Materiali: PVC, ABS, TPE.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!