Parfum Womanizer Pheromone Men 30Ml

4,500 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Parfum me feromone për meshkuj, sensual dhe i papërballueshëm! Vetëm pak sprucim është gjithcka keni nevojë dhe aventura fillon.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Parfum me feromone për meshkuj, sensual dhe i papërballueshëm! Vetëm pak sprucim është gjithcka keni nevojë dhe aventura fillon.

30 ml.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!