Parfum Casanova Men Pheromone 30Ml

4,500 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Casanova është një aromë e ngrohtë dhe mashkullore mjaft sensuale! Sekreti i fshehur i këtij krijimi janë feromonet, që do tju bëjnë të papërmbajtshëm dhe një joshës të vërtetë.

Shishe 30 ml

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Casanova është një aromë e ngrohtë dhe mashkullore mjaft sensuale! Sekreti i fshehur i këtij krijimi janë feromonet, që do tju bëjnë të papërmbajtshëm dhe një joshës të vërtetë.

Shishe 30 ml

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!