Parfum Hot Twilight Pheromone Women 10Ml

3,000 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Hot

Për femra që duan të shfaqen sexy tek meshkujt! 
Parfum për femra, me feromone me koncentrat të lartë dhe me një aromë fantastike. Parfumi HOT me feromone është dizenjuar për të maksimizuar tërheqjen e femrave ndaj seksit mashkull. Testuar dermatologjikisht dhe klinikisht.

Info shtesë

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Për femra që duan të shfaqen sexy tek meshkujt!
Parfum për femra, me feromone me koncentrat të lartë dhe me një aromë fantastike. Parfumi HOT me feromone është dizenjuar për të maksimizuar tërheqjen e femrave ndaj seksit mashkull. Testuar dermatologjikisht dhe klinikisht.

Spray 10 ml.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!