Parfum Hot Twilight Pheromone Man 10Ml

2,430 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Hot

Për meshkuj që duan të shfaqen sexy tek femrat! 
Parfum për meshkuj, me feromone me koncentrat të lartë dhe me një aromë fantastike. Parfumi HOT me feromone është dizenjuar për të maksimizuar tërheqjen e meshkujve ndaj seksit femër. Testuar dermatologjikisht dhe klinikisht.

Info shtesë

Për meshkuj që duan të shfaqen sexy tek femrat!
Parfum për meshkuj, me feromone me koncentrat të lartë dhe me një aromë fantastike. Parfumi HOT me feromone është dizenjuar për të maksimizuar tërheqjen e meshkujve ndaj seksit femër. Testuar dermatologjikisht dhe klinikisht.

Spray 10 ml.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!