Pheromone Natural Spray Extra Strong Men 10Ml

2,490 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Hot

Spray natyral me feromone per Meshkuj!
Per nje atmosfere erotike te paberballueshme!
Akoma jeni duke kerkuar per femren e endrrave? Provojeni kete spray natyral me feromone dhe afrojuni asaj.
Thjesht spruconi kete spray me feromone neper trupin tuaj dhe shikoni se si ndikon ajo tek femrat rreth jush.

Info shtesë

Spray natyral me feromone per Meshkuj!
Per nje atmosfere erotike te paberballueshme!
Akoma jeni duke kerkuar per femren e endrrave? Provojeni kete spray natyral me feromone dhe afrojuni asaj. Feromonet jane joshes seksuale dhe clirohen nga organizmi i njeriut per te joshur nje person te seksit te kundert. Ju nuk mund ti shihni apo shijoni ato. Por sapo merr fryme, shqisat nuhatese te hundes e perthithin ate duke provokuar nje reaksion.
Thjesht spruconi kete spray me feromone neper trupin tuaj dhe shikoni se si ndikon ajo tek femrat rreth jush.

Shishe 10 ml.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!