-50%

Me ulje çmimi!

Stimulues Spanish Fly Extreme Men 30Ml

Stimulues Spanish Fly Extreme Men 30Ml

1,100 Lekë

2,200 Lekë

-50%

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Ero

Per MESHKUJ Afrodiziak ne forme lengu me pika per meshkujt qe deshirojne me shume kenaqesi, pasion dhe argetim gjate sexit. Stimulon rritjen e deshires seksuale.

Info shtesë

Per MESHKUJ Afrodiziak ne forme lengu me pika per meshkujt qe deshirojne me shume kenaqesi, pasion dhe argetim gjate sexit. Stimulon rritjen e deshires seksuale.
Perberesit: Ekstrakte Angelica Sinensis, L-Arginine, etj.
Perdorimi: 2 here ne dite nga 30 pika (rreth 4ml). Tundeni shishen mire perpara perdorimit. Shishe 30ml.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!