Tanga Men Ngjyra te Ndryshme

260 Lekë

400 Lekë

-35%

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Cottelli Collection

Tanga meshkujsh me material, dizajn dhe ngjyra te ndryshme. Shume te rehatshme. Nje mase per te gjithe.

Info shtesë

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Tanga meshkujsh me material, dizajn dhe ngjyra te ndryshme. Shume te rehatshme. Nje mase per te gjithe.
Masa S-L

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Product successfully added to the product comparison!