-35%

Me ulje çmimi!

Tanga Meshkuj String Set 3

Tanga Meshkuj String Set 3

3,200 Lekë

4,923 Lekë

-35%

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Tanga set ngjyre blu te erret, blu te hapur dhe te verdha. 100% pambuk.

Info shtesë

Tanga set ngjyre blu te erret, blu te hapur dhe te verdha. 100% pambuk.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Product successfully added to the product comparison!