-35%

Me ulje çmimi!

Boxer Meshkuj

Boxer Meshkuj

1,000 Lekë

1,538 Lekë

-35%

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Boxer per meshkuj prej materiali mikrofiber te bute dhe te rehatshem. 90% poliester, 10% elastane.

Info shtesë

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Boxer per meshkuj prej materiali mikrofiber te bute dhe te rehatshem. 90% poliester, 10% elastane.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!