-35%

Me ulje çmimi!

Papion Men's Bow Tie and Cuffs

Papion Men's Bow Tie and Cuffs

21803590000

1,300 Lekë

2,000 Lekë

-35%

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Set papion ngjyre i zi dhe manshetë te bardha dhe nje pulle dekorative. Papioni afersisht 43 cm, masheta 22.5 cm e gjate. Cdo gje ne set lidhen me gjithese. 100% poliamide.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Set papion ngjyre i zi dhe manshetë te bardha dhe nje pulle dekorative. Papioni afersisht 43 cm, masheta 22.5 cm e gjate. Cdo gje ne set lidhen me gjithese. 100% poliamide.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Product successfully added to the product comparison!