-35%

Me ulje çmimi!

Boxer Meshkuj Pants "Print"

Boxer Meshkuj Pants "Print"

1,200 Lekë

1,846 Lekë

-35%

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Svenjoyment

Te mbathura te perbera prej mikrofibre me foto shume ngjyrshe te printuara dhe me vije ne formen e xhepit. Materiali: 92% poliester dhe 8% elastane.

Info shtesë

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Te mbathura te perbera prej mikrofibre me foto shume ngjyrshe te printuara dhe me vije ne formen e xhepit. Materiali: 92% poliester dhe 8% elastane.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Product successfully added to the product comparison!