Bondage Play Rimba

R7041

4,320 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Shijoni kete set bondage. Ajo ka një maskë elastike dhe pranga me një rresht të butë për rehati dhe fjongot për lidhjen e tyre së bashku.

     i rregullueshëm
     100% poliester

Info shtesë

Shijoni kete set bondage. Ajo ka një maskë elastike dhe pranga me një rresht të butë për rehati dhe fjongot për lidhjen e tyre së bashku.

     i rregullueshëm
     100% poliester

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!