I Ri

Mask Bad Kitty Black

Mask Bad Kitty Black

24919311001

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

2,900 Lekë

Maske e ngushte prej materiali te zi shume te shndritshem me pamje si te lagur. I hapur ne pjesen e gojes dhe te syve. Elastik ne pjesen e qafes. Materiali: 92% poliester, 8% elastane.

Info shtesë

Maske e ngushte prej materiali te zi shume te shndritshem me pamje si te lagur. I hapur ne pjesen e gojes dhe te syve. Elastik ne pjesen e qafes. Materiali: 92% poliester, 8% elastane.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Mask Bad Kitty Black

Mask Bad Kitty Black

Maske e ngushte prej materiali te zi shume te shndritshem me pamje si te lagur. I hapur ne pjesen e gojes dhe te syve. Elastik ne pjesen e qafes. Materiali: 92% poliester, 8% elastane.

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!