Mask Anastasia Masquerade

05262580000

3,500 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Maske ngjyre argjendi e hapur ne pjesen e syve dhe me lidhese elastike ne pjesen e mbrapme. Permasat: 2.35 x 11 x 2 cm. 100% poliester.

Info shtesë

Maske ngjyre argjendi e hapur ne pjesen e syve dhe me lidhese elastike ne pjesen e mbrapme. Permasat: 2.35 x 11 x 2 cm. 100% poliester.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!