Mask Cottelli Collection

24802631001

1,300 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Maske e zeze, e qendisur, me hapesire per syte dhe nje fjogo te holle qe lidhet mbrapa. Materiali: 100% poliester.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Maske e zeze, e qendisur, me hapesire per syte dhe nje fjogo te holle qe lidhet mbrapa. Materiali: 100% poliester.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!