Maske Sysh Blindfold

07770640000

700 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Maske sysh e zeze me shkrim te qarte gold ne pjesen e parme dhe te mbrapme: TOUCH ME! dhe NOT TODAY!. 100% poliamide.

Info shtesë

Maske sysh e zeze me shkrim te qarte gold ne pjesen e parme dhe te mbrapme: TOUCH ME! dhe NOT TODAY!. 100% poliamide.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!