-50%

Me ulje çmimi!

Maske me Pende

Maske me Pende

24801581001

800 Lekë

1,600 Lekë

-50%

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Maskë sysh e zezë me pendë të zeza, zbukuruar me temina rreth syve dhe me qerpikë ngjyrë ari.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Maskë sysh e zezë me pendë të zeza, zbukuruar me temina rreth syve dhe me qerpikë ngjyrë ari.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!