-50%

Me ulje çmimi!

Maske me Shkop

Maske me Shkop

24800506001

800 Lekë

1,600 Lekë

-50%

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Një maskësysh magjepëse, stolisur me pupla dhe e fiksuar në një shkop magjik. Pra maska mund të mbahet me dorën e djathtë. Ngjyra e zezë / argjend.

Gjatësia e shkopit: ~34 cm.

Info shtesë

Një maskësysh magjepëse, stolisur me pupla dhe e fiksuar në një shkop magjik. Pra maska mund të mbahet me dorën e djathtë. Ngjyra e zezë / argjend.

Gjatësia e shkopit: ~34 cm.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!