Maske Bad Kitty Head Mask Eyes + Mouth Purple

3,000 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Bad Kitty

Maskë me ngjyrë lejla që rri ngjitur mbas koke, bërë nga material elastik që hapet. Me vrima për sytë dhe gojën.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Maskë me ngjyrë lejla që rri ngjitur mbas koke, bërë nga material elastik që hapet. Me vrima për sytë dhe gojën.

Materiali: 92% poliestër, 8% elastane.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!