-50%

Me ulje çmimi!

Maske Veneciane Silver

Maske Veneciane Silver

24800186000

700 Lekë

1,400 Lekë

-50%

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Maskim i përsosur për karnavale! 
Maskë në ngjyrë argjendi me vrima për sytë dhe e përshtatshme për pjesës e hundës. Dekoruar me pendë në pjesën e sipërme dhe me një rrip elastik në pjesën e mbrapme.

Info shtesë

Maskim i përsosur për karnavale!
Maskë në ngjyrë argjendi me vrima për sytë dhe e përshtatshme për pjesës e hundës. Dekoruar me pendë në pjesën e sipërme dhe me një rrip elastik në pjesën e mbrapme.

Materiali: 100% polivinil klorid.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!