Lubrifikant Just Glide Anal

600 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Just Glide

Lubrifikant me baze uji, me nje formule me perzierje te 7 herbave per kujdesje dhe kenaqesi anale.

Info shtesë

Lubrifikant me baze uji, me nje formule me perzierje te 7 herbave per kujdesje dhe kenaqesi anale. Gjuhet ne paketim: DE,EN,DA,NL,ES,FR,IT,RU.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!