Lubrifikant Aquaglide 125Ml

1,900 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

JoyDivision

I pasur me baze uji per nje lubrifikim me te gjate. I sigurt ndaj prezervativeve, i tretshem ne uje dhe pa permbajtje vajore.

Info shtesë

I pasur me baze uji per nje lubrifikim me te gjate. I sigurt ndaj prezervativeve, i tretshem ne uje dhe pa permbajtje vajore. I testuar dermadologjikisht dhe klinikisht. 125ml

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!