Lubrifikant ANOS Silicone-Fluid 100Ml

2,000 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Anal Drops

Leng special per lubrifikim dhe Permasashe erotike! Leng me baze silikoni per nje lubrifikim te gjate.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Leng special per lubrifikim dhe Permasashe erotike! Leng me baze silikoni per nje lubrifikim te gjate. Jo ngjites, por ne te kundert ju le nje ndjesi te bute ne lekure. Pa arome. Shishe 100ml.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!