Lubrifikant Lick-it Strawberry

940 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Lick-it

Shton deshiren per intimitet! 

Lubrifikant me baze uji me shije luleshtrydhe per masazh dhe/ose kenaqesi orale.

Info shtesë

Shton deshiren per puthjet intime! Lubrifikant me baze uji me shije luleshtrydhe per masazh dhe/ose kenaqesi orale.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!