Lubrifikant Lick-it Wild Cherry

1,200 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Lick-it

Shton deshiren per puthjet intime! Lubrifikant me shije qershie per masazh dhe/ose kenaqesi orale.

Info shtesë

Shton deshiren per puthjet intime! Lubrifikant me shije qershie per masazh dhe/ose kenaqesi orale. Me baze ujore dhe shume miqesore me lekuren.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!