Lubrifikant Lick-it Champagne & Strawberry

1,200 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Lick-it

Lubrifikant me arome Shampanje & Luleshtrydhe. Vetem aroma ben qe ju ta doni me shume sepse perzjerja  shampanje & luleshtrydhe te con ne nje ndjenje te paster luksi.

Info shtesë

Lubrifikant me arome Shampanje & Luleshtrydhe. Vetem aroma ben qe ju ta doni me shume sepse perzjerja  shampanje & luleshtrydhe te con ne nje ndjenje te paster luksi. Me baze ujore dhe shume miqesore me lekuren.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!