Lubrifikant Flutschi Anal 80Ml

1,200 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Flutschi

Ky kombinim siguron efekt te gjate lubrifikimi pa qene i ngjitshem. Ne te kundert, aplikimi ju le nje ndjesi te bute ne lekure. Perderisa Flutschi eshte nje produkt pa permbajtje vajore, ai eshte i tretshem ne uje.

Info shtesë

Ky kombinim siguron efekt te gjate lubrifikimi pa qene i ngjitshem. Ne te kundert, aplikimi ju le nje ndjesi te bute ne lekure. Perderisa Flutschi eshte nje produkt pa permbajtje vajore, ai eshte i tretshem ne uje. Ky lubrifikant eshte i pershtatshem edhe gjate perdorimit me lodra seksi dhe ndaj materiali si gome dhe latex. Permasa: 80ml.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!