Lubrifikant Fisting Gel 200Ml

2,600 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Lubrifikant per sex extrem te sigurt dhe perfekt per strecim te anusit dhe vagines.

Info shtesë

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Lubrifikant per sex extrem te sigurt dhe perfekt per strecim te anusit dhe vagines. Permasa: 200ml

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!