Lubrifikant Bioglide

1,050 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

JoyDivision

I pari lubrifikant ne bote 100% natyral! Te gjithe perberesit me baze natyrale, i sigurt kundrejt cdo prezervativi dhe me pehazh te balancuar, ju siguron lubrifikim perfekt per kenaqesi anale.

Info shtesë

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

I pari lubrifikant ne bote 100% natyral! Te gjithe perberesit me baze natyrale, i sigurt kundrejt cdo prezervativi dhe me pehazh te balancuar, ju siguron lubrifikim perfekt per kenaqesi anale. I tretshem ne uje dhe pa permbajtje vaji.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!