Lubrifikant Durex Play Massage 2in1 200Ml

2,750 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Durex

2ne1: Xhel Masazhi dhe Lubrifikant!
Durex Play Massage 2in1 është e butë, e mëndafshtë dhe mjaft miqësore për tu përdorur në të gjithë trupin, si edhe ne zonat intime. Play Massage 2 në 1 përmban Vitamine E dhe Aloe Vera, e njohur për vecorite qetësuese ndaj lëkurës. Është gjithashtu jo i yndyrshëm dhe pa aromë. Play Massage 2 në 1 është e tretshme në ujë dhe i lehtë per tu lare. Nuk ngjit dhe nuk le njolla. E përshtatshme për marrëdhënie vaginale, anale dhe orale.
Miqesor me prezervativet. 

Info shtesë

2ne1: Xhel Masazhi dhe Lubrifikant!
Durex Play Massage 2in1 është e butë, e mëndafshtë dhe mjaft miqësore për tu përdorur në të gjithë trupin, si edhe ne zonat intime. Play Massage 2 në 1 përmban Vitamine E dhe Aloe Vera, e njohur për vecorite qetësuese ndaj lëkurës. Është gjithashtu jo i yndyrshëm dhe pa aromë. Play Massage 2 në 1 është e tretshme në ujë dhe i lehtë per tu lare. Nuk ngjit dhe nuk le njolla. E përshtatshme për marrëdhënie vaginale, anale dhe orale.
Miqesor me prezervativet.  

Shënim: Përdoreni brenda tre muajve nga hapja.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!