Lubrifikant EROS Aqua

500 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Eros

Eros Aqua eshte nje lubrifikant mjekesor i cili njombezon dhe permireson lubrifikimin. Qendron ne lekure per nje kohe te gjate pa u kthyer ne te ngjitshem. Eros Aqua nuk ka permbajtje vajrash dhe eshte pa arome.

Info shtesë

Eros Aqua eshte nje lubrifikant mjekesor i cili njombezon dhe permireson lubrifikimin. Qendron ne lekure per nje kohe te gjate pa u kthyer ne te ngjitshem. Eros Aqua nuk ka permbajtje vajrash dhe eshte pa arome. Pas perdorimit lahet thjeshte me uje. I testuar dermatologjikisht. I sigurt me prezervativ latex.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!