Lubrifikant Durex Play Guarana 2in1 200Ml

3,000 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Durex

2ne1: Xhel Masazhi dhe Lubrifikant!
Durex Play Stimulating Massage 2in1 përmban Guarana, një indigjen në pellgun e Amazones. Është e pasur me kafeinë dhe besohet që rrit vigjilencën, gjallerine, gjendjen shpirterore dhe rezistencen fizike.
Play Stimulating Massage 2in1 është e butë, e mëndafshtë dhe mjaft miqësore me lëkurën për tu përdorur në të gjithë trupin, si dhe ne zonat intime. Ka një aromë delikate për një experience joshese.

Info shtesë

2ne1: Xhel Masazhi dhe Lubrifikant!
Durex Play Stimulating Massage 2in1 përmban Guarana, një indigjen në pellgun e Amazones. Është e pasur me kafeinë dhe besohet që rrit vigjilencën, gjallerine, gjendjen shpirterore dhe rezistencen fizike.
Play Stimulating Massage 2in1 është e butë, e mëndafshtë dhe mjaft miqësore me lëkurën për tu përdorur në të gjithë trupin, si dhe ne zonat intime. Ka një aromë delikate për një experience joshese. Play Stimulationg Massage 2in1 është e tretshme në ujë dhe e lehtë per tu lare. Nuk ngjitet dhe nuk lë njolla. E përshtatshme për maredhenie vaginale, anale & orale.
Miqesore me prezervativet.

Shënim: Përdoreni brenda tre muajve nga hapja.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!