Stimulues Intense Orgasm Hemp

06199220000

3,950 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Xhel stimulues me efekt gudulisës!
Përbëhet nga vaji i farave të bimës së kërpit. Përhapeni me delikatesë në zonën intime. Mund të ketë efekt ngrohës, ftohës dhe gudulisës. Janë të mjaftueshme disa pika, çdo herë që e përdorni. Vetëm për përdorim të jashtëm. 15ml

Info shtesë

Xhel stimulues me efekt gudulisës!
Përbëhet nga vaji i farave të bimës së kërpit. Përhapeni me delikatesë në zonën intime. Mund të ketë efekt ngrohës, ftohës dhe gudulisës. Janë të mjaftueshme disa pika, çdo herë që e përdorni. Vetëm për përdorim të jashtëm. 15ml

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!