Lubrifikant BioGlide 500ml

7051911005

5,480 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Bioglide neutral - përmirëson ndjeshëm lubrifikimin gjatë marrëdhënieve seksuale, nëse keni thatësi vaginale Bioglide neutral ju ndihmon për ta bërë aktin seksual më të rehatshëm. Pa parabens, vajra dhe aroma sintetike.

Info shtesë

Bioglide neutral - përmirëson ndjeshëm lubrifikimin gjatë marrëdhënieve seksuale, nëse keni thatësi vaginale Bioglide neutral ju ndihmon për ta bërë aktin seksual më të rehatshëm. Pa parabens, vajra dhe aroma sintetike.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!